Номер артикула
PK701301N
EAN8716106651702Eд. вимірюванняу кожному
Відстань між отворами- 100 mm
- 100 mm
385 mm
Загальна довжина612 mm
Розмір16 Inch
Монтанаправая
Кількість монтажних отворів3
Підходить для марки машини/автомобіляVogel & Noot
Підходить для корпусу- MPK 400
- MPK 430
- WY
- WS
- WY400
- Vogel & Noot: PK701301A, PK7.013.01
- Amazone: VNPK701301A
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| EAN | 8716106651702 |
| Ед. измерения | у кожному |
| Количество монтажных отверстий | 3 |
| Монтажна сторона | права |
| Номер артикула | PK701301N |
| Номер деталі виробника | Vogel & Noot: PK701301A, PK7.013.01 Amazone: VNPK701301A |
| Загальна довжина | 612 mm |
| Підходить для корпусу | MPK 400 MPK 430 WY WS WY400 |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Vogel & Noot |
| Розмір | 16 Inch |
| Відстань між отворами | 100 mm 100 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



