Номер артикула
PK801301N
EAN8719774405585ед. вимірюванняу кожному
Відстань між отворами- 104 mm
- 104 mm
410 mm
Розмір18 Inch
Монтанаправая
Кількість монтажних отворів3
Підходить для марки машини/автомобіляVogel & Noot
Підходить для корпусу- WS
- WY
- WST 430
- MPK 400
- MPK 430
- WL 430
- Vogel & Noot: PK8.013.01, PK8.013.01A
- Amazone: VNPK801301A
6.5 kg
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| EAN | 8719774405585 |
| Ед. измерения | у кожному |
| Количество монтажных отверстий | 3 |
| Маса | 6.5 kg |
| Монтажна сторона | права |
| Номер артикула | PK801301N |
| Номер деталі виробника | Vogel & Noot: PK8.013.01, PK8.013.01A Amazone: VNPK801301A |
| Загальна довжина | 410 mm |
| Підходить для корпусу | WS WY WST 430 MPK 400 MPK 430 WL 430 |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Vogel & Noot |
| Розмір | 18 Inch |
| Відстань між отворами | 104 mm 104 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


