Номер артикула
RLQ282KR
EAN8719607052764ед. вимірюванняу кожному
Довжина180 mm
Ширина90 mm
Товщина10 mm
Підходить для марки машини/автомобіляAmazone
Відчинок, діаметр he11 x 60 mm
Номер оригінального- 6081200,
- 6083200
- 6081200,
- 6083200
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| EAN | 8719607052764 |
| Довжина | 180 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Номер артикула | RLQ282KR |
| Отвір, діаметр Ø | 11 x 60 mm |
| Підходить для вих. номери | 6081200, 6083200 |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Amazone |
| Товщина | 10 mm |
| Ширина | 90 mm |
| № оригінальний | 6081200, 6083200 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



