Номер артикула
CP121GP
EAN8716106169245Ед. вимірюванняу кожному
Довжина490 mm
Ширина75 mm
Товщина10 mm
Кількість монтажних отворів4
Діаметр монтажних болтів12.5 mm
Мінімальна відстань між монтажними болтами75 mm
Максимальна відстань між монтажними болтами45 mm
ТипЗгорнутий
ДвустороннийДа
Монтанаправая
Підходить для марки машини/автомобіляAmazone
Номер деталі виробника13100060
ЗагартованийНі.
Extra infoУступуючи в перший раз, використовуйте нижні отвори, щоб уникнути ризику пошкодження
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| EAN | 8716106169245 |
| Extra info | Уступуючи в перший раз, використовуйте нижні отвори, щоб уникнути ризику пошкодження |
| Двосторонній | Так |
| Диаметр монтажных болтов | 12.5 mm |
| Довжина | 490 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Загартований | Ні. |
| Количество монтажных отверстий | 4 |
| Максимальна відстань між монтажними болтами | 45 mm |
| Мінімальна відстань між монтажними болтами | 75 mm |
| Монтажна сторона | права |
| Номер артикула | CP121GP |
| Номер деталі виробника | 13100060 |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Amazone |
| Тип | Вигнутий |
| Товщина | 10 mm |
| Ширина | 75 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


