Номер артикула
1AL009998001
EAN4082300250985ед. вимірюванняу кожному
Докладний описФара освітлює робочу зону і збільшує концентрацію уваги. Галогенові лампи дозволяють з високою точністю керувати потужними механізмами в темряві — це вкладення, яке дійсно окупується.
Переваги- - Велика площа освітлення для роботи в полі
- - Оптимальне загальне освітлення
12 V
Технологія лампГалогенова
ФормаКруглий
ФункціяФари автомобіля
Тип лампи- Дальний свет
- Найближче світло
55 W
Ширина108.3 mm
Висота108.3 mm
Довжина (глибуна)181.7 mm
Позиція міцнішого- Передня
- Ліва
- Правая
Білий колір
Застосування- Універсальний
- Трактор
- Construction vehicle
Universal
Тип лампиH7
З боку дорожнього рухуправая
Номер роздільної здатностіE1 2484
Матеріал розсіювачаСтекло
Номер деталі виробника- AGCO 63595600
- AGCO G334 900 160 020
- AGCO V63595600
- AMAZONE NA298
- CATERPILLAR 539-0528
- CLAAS 21659480
- DEUTZ-FAHR 2.8039.313.0
- FENDT G 260 900 020 020
- FENDT G334.900.160.020
- FENDT G334900160021
- FIAT 50525990
- HAKO 05104150000
- HYMER 1640519
- HYMER 1893941
- HYMER 1893941 H
- HYMER 8015920
- HYMER X1603.15.164
- KOMATSU 20G-06-51530
- KRONE 200842950
- LANDINI 6603320A1
- LINDNER 3005785
- STREETSCOOTER A12X213022_02
- VALMET 63595600
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| EAN | 4082300250985 |
| Высота | 108.3 mm |
| Довжина (глибуна) | 181.7 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Матеріал розсіювача | Стекло |
| Міцність | 55 W |
| Номер артикула | 1AL009998001 |
| Номер роздільної здатності | E1 2484 |
| Номінальне напруження | 12 V |
| Детальний опис | Фара освітлює робочу зону і збільшує концентрацію уваги. Галогенові лампи дозволяють з високою точністю керувати потужними механізмами в темряві — це вкладення, яке дійсно окупується. |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Universal |
| Позиція міцнішого | Передня ліва Права |
| Переваги | - Велика площа освітлення для роботи в полі - Оптимальне загальне освітлення |
| Застосування | Універсальний Трактор Construction vehicle |
| З боку дорожнього руху | правая |
| Технологія ламп | Галогенова |
| Тип лампи | H7 |
| Форма | Круглий |
| Функція | Фари автомобіля |
| Колір світла | Білий колір |
| Ширина | 108.3 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



