Номер артикула
1BL008193001
EAN4082300097160ед. вимірюванняу кожному
Номінальне напруження12 V
Технологія лампГалогенова
ФормаКруглий
Функція- Світло ближній
- Фари автомобіля
103 mm
Висота119 mm
Довжина (глибуна)165 mm
Діаметр90 mm
Позиція міцнішого- Передня
- Ліва
- Правая
Білий колір
Застосування- Універсальний
- Трактор
- Construction vehicle
Universal
Тип лампиH7
З боку дорожнього рухуправая
Номер роздільної здатностіE1 917
Колір корпусучорний
Матеріал розсіювачаСтекло
Номер деталі виробника- AGCO G931 900 020 140
- AGCO G931 901 020 141
- AMAZONE NA156
- BOMAG 05751178
- CASE IH 47056439.
- CLAAS 00166410
- FENDT A CW1 276 090
- FENDT G 931 901 020 140
- FENDT G 931 901 020 141
- FENDT G931.900.020.140
- HAKO 45604150000
- HOLDER 147243
- HYMER 0417288-00
- HYMER 0079951-00
- HYMER 1017245
- HYMER 1603.15.38
- HYMER 417288
- HYMER 56933
- IVECO 6950 1644
- JCB 8424/01117
- LIEBHERR 1 002 214 0
- MASSEY FERGUSON 4 287 246 M1
- MITSUBISHI SMME31640S8
- RENAULT 77 00 066 386
- RENAULT 77 00 066 387
- VOLVO 11117172
- VW KSP 941 751 A
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| EAN | 4082300097160 |
| Высота | 119 mm |
| Діаметр | 90 mm |
| Довжина (глибуна) | 165 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Матеріал розсіювача | Стекло |
| Номер артикула | 1BL008193001 |
| Номер роздільної здатності | E1 917 |
| Номінальне напруження | 12 V |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Universal |
| Позиція міцнішого | Передня ліва Права |
| Застосування | Універсальний Трактор Construction vehicle |
| З боку дорожнього руху | правая |
| Технологія ламп | Галогенова |
| Тип лампи | H7 |
| Форма | Круглий |
| Функція | Світло ближній Фари автомобіля |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір світла | Білий колір |
| Ширина | 103 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



