Номер артикула
1GA996161131
EAN9002920110365ед. вимірюванняу кожному
Номінальне напруження- 12 V
- 24 V
Галогенова
ФормаОвальний
ФункціяЛампа робоча
Тип лампиВузьке світло направлене
Міцність110 W
Ширина160 mm
Висота128 mm
Довжина (глибуна)78 mm
Тип міцностіБолт
Колір світлаБілий колір
Застосування- Універсальний
- Зовнішній вигляд
- Трактор
- Construction vehicle
Universal
Тип лампиH3
Тип шепселяAMP
Довжина кабеля2 m
Матеріал для корпусуСинтетичний
Колір корпусучорний
Номер деталі виробника- AMAZONE NA147
- LIEBHERR 1 029 199 6
- SCHWARZMÜLLER 78359
5K9K
Лампи у комплектіДа
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Liebherr |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кросс-номери | Hella 1GA996161131; Liebherr 10291996; Schwarzmuller 78359 |
| Джерело світла | Галогенна лампа |
| Напруга | 12 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 9002920110365 |
| Высота | 128 mm |
| Довжина (глибуна) | 78 mm |
| Довжина кабеля | 2 m |
| Ед. измерения | у кожному |
| Клас ізоляції (IP) | 5K9K |
| Лампи у комплекті | Да |
| Матеріал для корпусу | Синтетичний |
| Міцність | 110 W |
| Номер артикула | 1GA996161131 |
| Номер деталі виробника | AMAZONE NA147 LIEBHERR 1 029 199 6 SCHWARZMÜLLER 78359 |
| Номінальне напруження | 12 V 24 V |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Universal |
| Застосування | Універсальний позадорожник Трактор Construction vehicle |
| Технологія ламп | Галогенова |
| Тип міцності | Болт |
| Тип лампи | H3 |
| Тип шепселя | AMP |
| Форма | Овальний |
| Функція | Лампа робоча |
| Колір світла | Білий колір |
| Ширина | 160 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



