Номер артикула
2RL010979011
EAN4082300296167ед. вимірюванняу кожному
СпеціальністьЗнак технічного контролю: E1 3109
Властивості- Круглий проблиск з оранжевим ковпаком і світлодіодним освітленням
- Опірна пластина з магнітним кріпленням
- Спіральний кабель до 2500 мм розтягнутий + роз'їм
Розміри: 124 x 135 мм у діаметрі
Номінальне напруження- 12 V
- 24 V
10-30 V
Технологія лампLED
ФормаКруглий
ФункціяОбертання
Міцність10 W
Ширина135 mm
Висота183 mm
Позиція міцнішогоВерхняя
Тип міцностіБолт
Колір світлаПомаранчевий колір
Застосування- Універсальний
- Трактор
- Construction vehicle
- Вантажовий автомобіль
Universal
Стандарт ECE- R65
- R10
8
Матеріал для корпусуЕПДМ) етиленпропилендієн
Колір корпусучорний
Матеріал розсіювачаПоликарбонат
Мін. робоча температура-40 °C
Макс. робоча температура60 °C
Маса0.744 kg
Номер деталі виробника- AEBI 1150681-8
- AMAZONE Q5S1
- ATLAS COPCO 6173155
- CLAS 18128290
- DAF 090 8131
- DEUTZ-FAHR 0 024 2436 4
- DOLL 7146553
- FAUN 5642-503
- FELDBINDER 1106816
- FRUEHAUF L-SX0460-002
- GOLDHOFER 171814
- GOLDHOFER 1880916
- GRIMME FIN.00032
- HAKO 04-15000-8
- HAMM 0235758
- HAMM 2357758
- HOLDER 158374
- IVECO 503247271
- JOHN DEERE AXE36203
- KÄSSBOHRER 7.521.177.000.0
- KRONE 200824590
- LANGENDORF 1300920
- LIEBHERR 1 111 079 9
- LIEBHERR 10979011
- LINDNER 3010088
- MANITOU 50328263
- NOOTEBOOM 4285000
- PAUS 564130
- SAME 0.024.2436.4
- SCANIA 2 254 051
- SOMMER 2800781008
- TEREX 148840092
- TEREX 61625112
- VÖGELE 2367431
- X9K
- 5K4K
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Помаранчевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 4082300296167 |
| Высота | 183 mm |
| Діапазон так званого напруження | 10-30 V |
| Ед. измерения | у кожному |
| Клас ізоляції (IP) | X9K 5K4K |
| Кількість світлодіодів | 8 |
| Макс. робоча температура | 60 °C |
| Маса | 0.744 kg |
| Матеріал для корпусу | ЕПДМ) етиленпропилендієн |
| Матеріал розсіювача | Поликарбонат |
| Мін. робоча температура | -40 °C |
| Міцність | 10 W |
| Номер артикула | 2RL010979011 |
| Номінальне напруження | 12 V 24 V |
| Особливість | Знак технічного контролю: E1 3109 |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Universal |
| Позиція міцнішого | Верхняя |
| Застосування | Універсальний Трактор Construction vehicle Грузовою машиною |
| Властивості | Круглий проблиск з оранжевим ковпаком і світлодіодним освітленням Опірна пластина з магнітним кріпленням Спіральний кабель до 2500 мм розтягнений + роз'єм |
| Стандарт ECE | R65 R10 |
| Технічні подробиці | Розміри: 124 x 135 мм у діаметрі |
| Технологія ламп | LED |
| Тип міцності | Болт |
| Форма | Круглий |
| Функція | Обертання |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір світла | Помаранчевий колір |
| Ширина | 135 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



