Номер артикула
2SA003057021
EAN4082300100143ед. вимірюванняу кожному
Номінальне напруження- 12 V
- 24 V
Галогенова
ФормаКвадратний
ФункціяЛіхтарик задній
Ширина62 mm
Висота62 mm
Довжина (глибуна)40 mm
Позиція міцнішого- Задня
- Ліва
- Правая
Болт
Колір світлаЧервоний колір
Застосування- Універсальний
- Прицеп
- Вантажовий автомобіль
- Construction vehicle
Universal
Тип лампиC5W
Номер роздільної здатностіE1 11584
Матеріал для корпусуПластик
Колір корпусучорний
Номер деталі виробника- AMAZONE NA099
- ATLAS COPCO 1345462
- CASE IH 8519965
- CATERPILLAR 851-9965
- DAF 142 7049
- DEUTZ-FAHR 065 15208
- DEUTZ-FAHR 626 2011
- DEUTZ-FAHR CC6 262011
- DOLL 8176200
- FAUN 8519 965
- FAUN 99708519965
- FELDBINDER 1026287
- JOHN DEERE 00 13 34
- JOHN DEERE 12 21 70
- JOHN DEERE 14 58 3023
- JUNGHEINRICH 05033598
- JUNGHEINRICH 16028430
- JUNGHEINRICH 28306760
- KUBOTA W270005747
- LIEBHERR 6 003 035
- LIEBHERR 6 071 340 08
- MAN 81.25225.6162
- NOOTEBOOM 3401400
- O&
- K 8519965
- RENDERS 30000108
- RENDERS 99700167
- SAAB 04 06 961
- SAAB 06 961
- SAME 06515208
- SCANIA 1 906 703
- SCANIA 17 057 021
- SCANIA 406 961
- SCHMITZ CARGOBULL 1144
- SCHWARZMÜLLER 162
- SPIERINGS 402051
- STEINBOCK 050 33598
- STILL 001334
- TEREX 1345462
- VAN HOOL 10597957
- VDL 30061079
- VDL I02-4160
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 4082300100143 |
| Высота | 62 mm |
| Довжина (глибуна) | 40 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Номер артикула | 2SA003057021 |
| Номер роздільної здатності | E1 11584 |
| Номінальне напруження | 12 V 24 V |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Universal |
| Позиція міцнішого | Задня ліва Права |
| Застосування | Універсальний Прицеп Грузовий автомобіль Construction vehicle |
| Технологія ламп | Галогенова |
| Тип міцності | Болт |
| Тип лампи | C5W |
| Форма | Квадратний |
| Функція | Ліхтарик задній |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір світла | Червоний колір |
| Ширина | 62 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



