Номер артикула
6DD001551011
EAN4082300 189780ед. вимірюванняу кожному
Функція включенняКонтакт замикач
Тип міцностіБолт
Кількість контактів — з’ єднання No12
Номінальне напруження12 V
Тип вилкиScrew contact
Загальна довжина65 mm
Номінальний струм7 A
Режим роботиЕлектричний
Тип керуванняВимикання шнура
З' єднання2x 4,2mm Ø
Ампер7 A
ІнформаціяВимикач стоп-сигналів у стані спокою вимкнений, вмикається при натяганні пружини.,- З гумовим захисним ковпачком, і пружиною довжиною 65 мм
Номер деталі виробника- AHLMANN 5529107
- AMAZONE XF287
- CASE IH 0043800
- CASE IH 3 058 667 R92
- CATERPILLAR 122-2369
- CLAAS 067 443 90
- DEMAG 97395973
- HAKO 03-33990-8
- HAKO 90-13856-1
- HOLDER 022599
- IVECO 3416 568
- JOHN DEERE AZ 16 014
- JOHN DEERE WZ2605022
- LIEBHERR 6 060 011
- LIEBHERR 6 061 964
- LINDNER 3000325
- MAFI 000,579,1284
- MANITOU 233167
- MANITOU 62376
- MASSEY FERGUSON 9 690 00 M1
- O&
- K 0043800
- ROSENBAUER 029570
- SAME 03416568
- TEREX 5350638985
- TEREX 97395973
- VOLVO 1 434 580 0
- VOLVO 2 143 633 5
- VOLVO 20007049692
- VOLVO 7 049 692
- WEIDEMANN 100006281
- YANMAR 5350638985
12 V
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hella |
| Код запчастини | 6DD 001 551-011 |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 4082300189780 |
| Ампер | 7 A |
| Ед. измерения | у кожному |
| Інформація | Вимикач стоп-сигналів у стані спокою вимкнений, вмикається при натяганні пружини.,- З гумовим захисним ковпачком, і пружиною довжиною 65 мм |
| Кількість контактів — з’ єднання No1 | 2 |
| Напруження | 12 V |
| Номер артикула | 6DD001551011 |
| Номінальне напруження | 12 V |
| Номінальний струм | 7 A |
| Загальна довжина | 65 mm |
| Режим роботи | Електричний |
| З' єднання | 2x 4,2mm Ø |
| Тип вилки | Screw contact |
| Тип міцності | Болт |
| Тип керування | Вимикання шнура |
| Функція включення | Контакт замикач |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте






