Номер артикула
5095PK501301
EANЕд. вимірюванняу кожному
Відстань між отворами- 105 mm
- 105 mm
415 mm
Загальна довжина645 mm
Розмір18 Inch
Монтанаправая
Кількість монтажних отворів3
Висота140 mm
Підходить для марки машини/автомобіляVogel & Noot
Номер деталі виробника- Vogel & Noot: PK501301, PK5.013.01
- VNRPK501301A
- Amazone: VNPK501301A
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Высота | 140 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Количество монтажных отверстий | 3 |
| Монтажна сторона | права |
| Номер артикула | 5095PK501301 |
| Номер деталі виробника | Vogel & Noot: PK501301, PK5.013.01 VNRPK501301A Amazone: VNPK501301A |
| Загальна довжина | 645 mm |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Vogel & Noot |
| Розмір | 18 Inch |
| Відстань між отворами | 105 mm 105 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



