Номер артикула
3877300N
EANЕд. вимірюванняу кожному
Висота53 mm
Довжина147 mm
Закріплення5 x 30/5 x 34
Діаметр отвору або каналу ✔5.5 mm
Кількість монтажних отворів2
Відстань між отворами53 mm
Ширина22 mm
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Высота | 53 mm |
| Диаметр отверстия или канала Ø | 5.5 mm |
| Довжина | 147 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Количество монтажных отверстий | 2 |
| Закріплення | 5 x 30/5 x 34 |
| Номер артикула | 3877300N |
| Відстань між отворами | 53 mm |
| Ширина | 22 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


