Номер артикула
CP119
EANЕд. вимірюванняу кожному
Довжина370 mm
Ширина55 mm
Товщина15 mm
Кількість монтажних отворів2
Діаметр монтажних болтів12.5 mm
Мінімальна відстань між монтажними болтами75 mm
Максимальна відстань між монтажними болтами45 mm
Ширина монтажних отворів12.5 mm
Довжина монтажних отворів12.5 mm
ТипЗгорнутий
ДвустороннийДа
Монтанаn/a
Підходить для марки машини/автомобіляAmazone
ЗагартованийНі.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Двосторонній | Так |
| Диаметр монтажных болтов | 12.5 mm |
| Довжина | 370 mm |
| Довжина монтажних отворів | 12.5 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Загартований | Ні. |
| Количество монтажных отверстий | 2 |
| Максимальна відстань між монтажними болтами | 45 mm |
| Мінімальна відстань між монтажними болтами | 75 mm |
| Монтажна сторона | n/a |
| Номер артикула | CP119 |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Amazone |
| Тип | Вигнутий |
| Товщина | 15 mm |
| Ширина | 55 mm |
| Ширина монтажних отворів | 12.5 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте




