Номер артикула
CP120
EANЕд. вимірюванняу кожному
Довжина295 mm
Ширина170 mm
Товщина9 mm
Кількість монтажних отворів2
Мінімальна відстань між монтажними болтами75 mm
Максимальна відстань між монтажними болтами45 mm
Ширина монтажних отворів12.5 mm
Довжина монтажних отворів12.5 mm
Внутрішня ширина55 mm
ТипЗгорнутий
ДвустороннийНі.
Монтанаn/a
Підходить для марки машини/автомобіляAmazone
Номер деталі виробникаHC120
ЗагартованийНі.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Внутрішня ширина | 55 mm |
| Двосторонній | Ні. |
| Довжина | 295 mm |
| Довжина монтажних отворів | 12.5 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Загартований | Ні. |
| Количество монтажных отверстий | 2 |
| Максимальна відстань між монтажними болтами | 45 mm |
| Мінімальна відстань між монтажними болтами | 75 mm |
| Монтажна сторона | n/a |
| Номер артикула | CP120 |
| Номер деталі виробника | HC120 |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Amazone |
| Тип | Вигнутий |
| Товщина | 9 mm |
| Ширина | 170 mm |
| Ширина монтажних отворів | 12.5 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



