Номер артикула
CP121C
EANЕд. вимірюванняу кожному
Довжина400 mm
Ширина70 mm
Товщина20 mm
ТипЗгорнутий
ДвустороннийДа
Монтанаправая
Підходить для марки машини/автомобіляAmazone
ЗагартованийДа
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Двосторонній | Так |
| Довжина | 400 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Загартований | Да |
| Монтажна сторона | права |
| Номер артикула | CP121C |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Amazone |
| Тип | Вигнутий |
| Товщина | 20 mm |
| Ширина | 70 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


