Номер артикула
CP122C
EANЕд. вимірюванняу кожному
Довжина400 mm
Ширина70 mm
Товщина20 mm
Кількість монтажних отворів2
ТипЗгорнутий
ДвустороннийДа
Монтанавлево
Підходить для марки машини/автомобіляAmazone
ЗагартованийДа
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Двосторонній | Так |
| Довжина | 400 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Загартований | Да |
| Количество монтажных отверстий | 2 |
| Монтажна сторона | вліво |
| Номер артикула | CP122C |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Amazone |
| Тип | Вигнутий |
| Товщина | 20 mm |
| Ширина | 70 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


