Номер артикула
Z2335703N
EANЕд. вимірюванняу кожному
Відстань між отворами100 mm
Загальна довжина170 mm
Загальна довжина262 mm
Монтанавлево
Кількість монтажних отворів2
Висота110 mm
Підходить для марки машини/автомобіля- Vogel & Noot
- Amazone
- Vogel & Noot: Z2335703
- Amazone: VNZ2335703
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Высота | 110 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Количество монтажных отверстий | 2 |
| Монтажна сторона | вліво |
| Номер артикула | Z2335703N |
| Номер деталі виробника | Vogel & Noot: Z2335703 Amazone: VNZ2335703 |
| Загальна довжина | 262 mm |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Vogel & Noot Amazone |
| Відстань між отворами | 100 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



