Номер артикула
962292
EANЕд. вимірюванняу кожному
Категорія продуктуЗнущання на Диск
Наручний діаметр320 mm
Товщина3 mm
Номер деталі виробника962292
ТипПлоська тверда
Плоський центрДа
Форма центрального твердого отворуn/a
Кількість твердих отворів3
Діаметр кола твердих отворів70 mm
Діаметр твердих отворів10 mm
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Діаметр кріпильних отворів | 10 mm |
| Діаметр кола центрів кріпильних отворів | 70 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Категорія продукту | Диск сошника |
| Кількість кріпильних отворів | 3 |
| Зовнішній діаметр | 320 mm |
| Номер артикула | 962292 |
| Номер деталі виробника | 962292 |
| Плоский центр | Так |
| Тип | Плоська тверда |
| Товщина | 3 mm |
| Форма центрального крепежного отверстия | n/a |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте





