Номер артикула
962338
EANЕд. вимірюванняу кожному
Напрям обертаннявлево
Довжина330 mm
Товщина15 mm
Діаметр отворів18.5 mm
Підходить для марки машини/автомобіляAmazone
Номер деталі виробника962338
ОригіналYes
СторонаLeft
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Діаметр отворів | 18.5 mm |
| Довжина | 330 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Направление вращения | вліво |
| Номер артикула | 962338 |
| Номер деталі виробника | 962338 |
| Оригінал | Да |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Amazone |
| Сторона | left |
| Товщина | 15 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


