Номер артикула
NWB01584
EAN3413521593031ед. вимірюванняу кожному
Динамічна вантажопідйомність дин. Са40.56 kN
Динамічна вантажопідйомність стат. Соа24 kN
D40 mm
Внутрішня жуйка40 mm
Підходить для ісх. номериAmazone: CE066
Вільне навантаження [г/м2]2.74 kg
Ширина130 mm
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| D | 40 mm |
| EAN | 3413521593031 |
| Внутрішня жуйка | 40 mm |
| Динамічна вантажопідйомність дин. Са | 40.56 kN |
| Динамічна вантажопідйомність стат. Соа | 24 kN |
| Ед. измерения | у кожному |
| Номер артикула | NWB01584 |
| Підходить для вих. номери | Amazone: CE066 |
| Питоме навантаження [г/м2] | 2.74 kg |
| Ширина | 130 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



