Номер артикула
VNRLK200006A
EANЕд. вимірюванняу кожному
Загальна довжина380 mm
Розмір16 Inch
Монтанавлево
Кількість монтажних отворів3
Підходить для марки машини/автомобіляVogel & Noot
Номер деталі виробника- Vogel & Noot: LK200006A, LK2.000.06, VNRLK200006A
- Amazone: VNLK200006A
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Ед. измерения | у кожному |
| Количество монтажных отверстий | 3 |
| Монтажна сторона | вліво |
| Номер артикула | VNRLK200006A |
| Номер деталі виробника | Vogel & Noot: LK200006A, LK2.000.06, VNRLK200006A Amazone: VNLK200006A |
| Загальна довжина | 380 mm |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Vogel & Noot |
| Розмір | 16 Inch |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


