Номер артикула
VNRLK200007A
EANЕд. вимірюванняу кожному
Відстань між отворами- 104 mm
- 104 mm
415 mm
Розмір18 Inch
Монтанаправая
Кількість монтажних отворів3
Підходить для марки машини/автомобіляVogel & Noot
Номер деталі виробника- Vogel & Noot: LK200007A, LK2.000.07A
- Vogel & Noot: VNRLK200007A
- Amazone: VNLK200007A
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | VOGEL&NOOT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ед. измерения | у кожному |
| Количество монтажных отверстий | 3 |
| Монтажна сторона | права |
| Номер артикула | VNRLK200007A |
| Номер деталі виробника | Vogel & Noot: LK200007A, LK2.000.07A Vogel & Noot: VNRLK200007A Amazone: VNLK200007A |
| Загальна довжина | 415 mm |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Vogel & Noot |
| Розмір | 18 Inch |
| Відстань між отворами | 104 mm 104 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


