Номер артикула
VNRLK200103A
EANЕд. вимірюванняу кожному
Відстань між отворами- 100 mm
- 100 mm
350 mm
Розмір14 Inch
Монтанаправая
Кількість монтажних отворів3
Підходить для марки машини/автомобіляVogel & Noot
Підходить для корпусу- WL 430
- WST 430
- WY400
- Vogel & Noot: LK200103A, LK2.001.03, VNRLK200103A
- Amazone: VNLK200103A
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Ед. измерения | у кожному |
| Количество монтажных отверстий | 3 |
| Монтажна сторона | права |
| Номер артикула | VNRLK200103A |
| Номер деталі виробника | Vogel & Noot: LK200103A, LK2.001.03, VNRLK200103A Amazone: VNLK200103A |
| Загальна довжина | 350 mm |
| Підходить для корпусу | WL 430 WST 430 WY400 |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Vogel & Noot |
| Розмір | 14 Inch |
| Відстань між отворами | 100 mm 100 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


