Номер артикула
VNRLK200104A
EANЕд. вимірюванняу кожному
Відстань між отворами- 100 mm
- 100 mm
350 mm
Розмір14 Inch
Монтанавлево
Кількість монтажних отворів3
Підходить для марки машини/автомобіляVogel & Noot
Підходить для корпусу- WL 430
- WST 430
- WY400
- Vogel & Noot: LK200104A, LK2.001.04, VNRLK200104A
- Amazone: VNLK200104A
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Ед. измерения | у кожному |
| Количество монтажных отверстий | 3 |
| Монтажна сторона | вліво |
| Номер артикула | VNRLK200104A |
| Номер деталі виробника | Vogel & Noot: LK200104A, LK2.001.04, VNRLK200104A Amazone: VNLK200104A |
| Загальна довжина | 350 mm |
| Підходить для корпусу | WL 430 WST 430 WY400 |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Vogel & Noot |
| Розмір | 14 Inch |
| Відстань між отворами | 100 mm 100 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


