Номер артикула
VNRLK200107AH
EANЕд. вимірюванняу кожному
Відстань між отворами- 100 mm
- 100 mm
410 mm
Розмір18 Inch
Монтанаправая
Кількість монтажних отворів3
Підходить для марки машини/автомобіляVogel & Noot
Підходить для корпусу- WS
- WST 430
- MPK 400
- MPK 430
- WL 430
- WY400
- Vogel & Noot: LK2.001.07A, LK200107
- Amazone: VNLK200107A
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Ед. измерения | у кожному |
| Количество монтажных отверстий | 3 |
| Монтажна сторона | права |
| Номер артикула | VNRLK200107AH |
| Номер деталі виробника | Vogel & Noot: LK2.001.07A, LK200107 Amazone: VNLK200107A |
| Загальна довжина | 410 mm |
| Підходить для корпусу | WS WST 430 MPK 400 MPK 430 WL 430 WY400 |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Vogel & Noot |
| Розмір | 18 Inch |
| Відстань між отворами | 100 mm 100 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


