Номер артикула
VNRLK200114A
EANЕд. вимірюванняу кожному
Відстань між отворами- 50 mm
- 100 mm
- 100 mm
410 mm
Розмір18 Inch
Монтанавлево
Кількість монтажних отворів3
Діаметр отворів14 mm
Підходить для марки машини/автомобіляVogel & Noot
Номер деталі виробника- Vogel & Noot: LK2.001.14A, LK200114A
- Amazone: VNLK200114A
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Діаметр отворів | 14 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Количество монтажных отверстий | 3 |
| Монтажна сторона | вліво |
| Номер артикула | VNRLK200114A |
| Номер деталі виробника | Vogel & Noot: LK2.001.14A, LK200114A Amazone: VNLK200114A |
| Загальна довжина | 410 mm |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Vogel & Noot |
| Розмір | 18 Inch |
| Відстань між отворами | 50 mm 100 mm 100 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


