Номер артикула
VNRLK200124AH
EANЕд. вимірюванняу кожному
Відстань між отворами- 100 mm
- 100 mm
- 50 mm
450 mm
Розмір14 Inch
Монтанавлево
Кількість монтажних отворів3
Підходить для марки машини/автомобіляVogel & Noot
Номер деталі виробника- Vogel & Noot: LK200124A, LK2.001.24A
- Amazone: VNLK200124A
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Ед. измерения | у кожному |
| Количество монтажных отверстий | 3 |
| Монтажна сторона | вліво |
| Номер артикула | VNRLK200124AH |
| Номер деталі виробника | Vogel & Noot: LK200124A, LK2.001.24A Amazone: VNLK200124A |
| Загальна довжина | 450 mm |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Vogel & Noot |
| Розмір | 14 Inch |
| Відстань між отворами | 100 mm 100 mm 50 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


