Номер артикула
VNRLK201600A
EANЕд. вимірюванняу кожному
Відстань між отворами- 100 mm
- 100 mm
- 50 mm
380 mm
Монтанавлево
Кількість монтажних отворів3
Підходить для марки машини/автомобіляVogel & Noot
Номер деталі виробника- Vogel & Noot: LK2.016.00, LK201600
- Amazone: VNLK201600A
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Ед. измерения | у кожному |
| Количество монтажных отверстий | 3 |
| Монтажна сторона | вліво |
| Номер артикула | VNRLK201600A |
| Номер деталі виробника | Vogel & Noot: LK2.016.00, LK201600 Amazone: VNLK201600A |
| Загальна довжина | 380 mm |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Vogel & Noot |
| Відстань між отворами | 100 mm 100 mm 50 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


