Номер артикула
78201987
EANЕд. вимірюванняу кожному
Категорія продуктуДиск борони
Наручний діаметр510 mm
Товщина5 mm
Номер деталі виробника78201987
ТипПлоська тверда
Плоський центрДа
Форма центрального твердого отворуn/a
Кількість твердих отворів4
Діаметр кола твердих отворів120 mm
Діаметр твердих отворів11.5 mm
Вугнутість55 mm
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вугнутість | 55 mm |
| Діаметр кріпильних отворів | 11.5 mm |
| Діаметр кола центрів кріпильних отворів | 120 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Категорія продукту | Диск борони |
| Кількість кріпильних отворів | 4 |
| Зовнішній діаметр | 510 mm |
| Номер артикула | 78201987 |
| Номер деталі виробника | 78201987 |
| Плоский центр | Так |
| Тип | Плоська тверда |
| Товщина | 5 mm |
| Форма центрального крепежного отверстия | n/a |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


