Номер артикула
VNRPK401301A
EANЕд. вимірюванняу кожному
Загальна довжина390 mm
Розмір16 Inch
Монтанаправая
Кількість монтажних отворів3
Підходить для марки машини/автомобіляVogel & Noot
Підходить для корпусуWY
Номер деталі виробника- Vogel & Noot: PK4.013.01
- Amazone: VNPK401301A
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Ед. измерения | у кожному |
| Количество монтажных отверстий | 3 |
| Монтажна сторона | права |
| Номер артикула | VNRPK401301A |
| Номер деталі виробника | Vogel & Noot: PK4.013.01 Amazone: VNPK401301A |
| Загальна довжина | 390 mm |
| Підходить для корпусу | WY |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Vogel & Noot |
| Розмір | 16 Inch |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


