Номер артикула
3668300
EANЕд. вимірюванняу кожному
Відстань між отворами91 mm
Висота65 mm
Довжина165 mm
Діаметр отвору або каналу ✔6 mm
Кількість монтажних отворів2
Відстань між отворами91 mm
Ширина20 mm
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Высота | 65 mm |
| Диаметр отверстия или канала Ø | 6 mm |
| Довжина | 165 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Количество монтажных отверстий | 2 |
| Номер артикула | 3668300 |
| Відстань між отворами | 91 mm |
| Ширина | 20 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



