Номер артикула
951498
EANЕд. вимірюванняу кожному
Категорія продуктуЗнущання на Диск
Наручний діаметр300 mm
Товщина2.5 mm
Номер деталі виробника951498
ТипПлоська тверда
Плоський центрДа
Форма центрального твердого отворуКруглий
Діаметр центрального твердого отвору53.5 mm
Кількість твердих отворів3
Діаметр кола твердих отворів70 mm
Діаметр твердих отворів8.5 mm
Вугнутість9 mm
Підходить для марки машини/автомобіляAmazone
Підходить для моделі машини/автомобіляD7, D8,AD, MD, Airstar
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ОГОЛОШЕННЯ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вугнутість | 9 mm |
| Діаметр кріпильних отворів | 8.5 mm |
| Діаметр кола центрів кріпильних отворів | 70 mm |
| Діаметр центрального кріпильного отвору | 53.5 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Категорія продукту | Диск сошника |
| Кількість кріпильних отворів | 3 |
| Зовнішній діаметр | 300 mm |
| Номер артикула | 951498 |
| Номер деталі виробника | 951498 |
| Плоский центр | Так |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Amazone |
| Підходить для моделі машини/автомобіля | D7, D8,AD, MD, Airstar |
| Тип | Плоська тверда |
| Товщина | 2.5 mm |
| Форма центрального крепежного отверстия | Круглий |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте




