Номер артикула
VNRZ2335703
EANЕд. вимірюванняу кожному
Підходить для марки машини/автомобіля- Vogel & Noot
- Amazone
100 mm
Висота110 mm
Загальна довжина262 mm
Кількість монтажних отворів2
Монтанавлево
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Высота | 110 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Количество монтажных отверстий | 2 |
| Монтажна сторона | вліво |
| Номер артикула | VNRZ2335703 |
| Загальна довжина | 262 mm |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Vogel & Noot Amazone |
| Відстань між отворами | 100 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


