Share LH WS 430 V&N
Ціну уточнюйте
- В наявності
- Код: PK000008AN
Share LH WS 430 V&NВ наявності
Ціну уточнюйте
Номер артикула
PK000008AN
EANЕд. вимірюванняу кожному
Відстань між отворами- 104 mm
- 104 mm
415 mm
Розмір18 Inch
Монтанавлево
Кількість монтажних отворів3
Підходить для марки машини/автомобіля- Vogel & Noot
- Amazone
- Vogel & Noot: PK000008A, PK0.000.08A
- Amazone: VNPK000008A
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Ед. измерения | у кожному |
| Количество монтажных отверстий | 3 |
| Монтажна сторона | вліво |
| Номер артикула | PK000008AN |
| Номер деталі виробника | Vogel & Noot: PK000008A, PK0.000.08A Amazone: VNPK000008A |
| Загальна довжина | 415 mm |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Vogel & Noot Amazone |
| Розмір | 18 Inch |
| Відстань між отворами | 104 mm 104 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте