Номер артикула
970401
EANЕд. вимірюванняу кожному
Категорія продуктуЗнущання на Диск
Наручний діаметр320 mm
Товщина3 mm
Номер деталі виробника970401
ТипВогнута тверда
Плоський центрДа
Форма центрального твердого отворуn/a
Кількість твердих отворів3
Діаметр твердих отворів12.5 mm
Підходить для марки машини/автомобіляAmazone
Підходить для моделі машини/автомобіляD9, AD, PS, Citan, Cirrus, Cataja
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ОГОЛОШЕННЯ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр кріпильних отворів | 12.5 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Категорія продукту | Диск сошника |
| Кількість кріпильних отворів | 3 |
| Зовнішній діаметр | 320 mm |
| Номер артикула | 970401 |
| Номер деталі виробника | 970401 |
| Плоский центр | Так |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Amazone |
| Підходить для моделі машини/автомобіля | D9, AD, PS, Citan, Cirrus, Cataja |
| Тип | Вогнута тверда |
| Товщина | 3 mm |
| Форма центрального крепежного отверстия | n/a |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


