Номер артикула
ZN401
EANЕд. вимірюванняу кожному
Довжина130 mm
Ширина35 mm
Товщина5 mm
ТипПлоська
Монтанаn/a
Підходить для марки машини/автомобіляAmazone
Номер деталі виробникаZN401
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Довжина | 130 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Монтажна сторона | n/a |
| Номер артикула | ZN401 |
| Номер деталі виробника | ZN401 |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Amazone |
| Тип | Плоська |
| Товщина | 5 mm |
| Ширина | 35 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


