Номер артикула
U02207
EAN40017022075ед. вимірюванняу кожному
ВластивостіВиготовлення пластику
Марка транспортного засобу/модель/рисунокAmazone
Шкала1:16
Вік4 year(s)
Тип автомобіляОприлюдник полевої
Тип промислового використанняСільське господарство
Підходить для гриДа
МатеріалПластик
З акумуляторамиНі.
Ширина без упаковки996 mm
Довжина без упаковки383 mm
Висота без пакування197 mm
Кількість у пакунку1 pcs
Вікова категорія4+
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| EAN | 4001702022075 |
| Вік | 4 year(s) |
| Вікова категорія | 4+ |
| Висота без пакування | 197 mm |
| Довжина без упаковки | 383 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Кількість в упаковці | 1 pcs |
| Марка транспортного засобу/модель/рисунок | Amazone |
| Матеріал | Пластик |
| Номер артикула | U02207 |
| Підходить для гри | Да |
| З акумуляторами | Ні. |
| Властивості | Виготовлення пластику |
| Тип автомобіля | Оприлюдник полевої |
| Тип промислового використання | Сільське господарство |
| Ширина без упаковки | 996 mm |
| Шкала | 1:16 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте




