Номер артикула
U02330
EAN40017023300ед. вимірюванняу кожному
ВластивостіВиготовлення пластику
Марка транспортного засобу/модель/рисунокAmazone
Шкала1:16
Вік3 year(s)
Тип автомобіляСілка
Тип промислового використанняСільське господарство
Підходить для гриДа
МатеріалПластик
З акумуляторамиНі.
Ширина без упаковки255 mm
Довжина без упаковки160 mm
Висота без пакування95 mm
Кількість у пакунку1 pcs
Вікова категорія3+
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| EAN | 40017023300 |
| Вік | 3 year(s) |
| Вікова категорія | 3+ |
| Висота без пакування | 95 mm |
| Довжина без упаковки | 160 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Кількість в упаковці | 1 pcs |
| Марка транспортного засобу/модель/рисунок | Amazone |
| Матеріал | Пластик |
| Номер артикула | U02330 |
| Підходить для гри | Да |
| З акумуляторами | Ні. |
| Властивості | Виготовлення пластику |
| Тип автомобіля | Сілка |
| Тип промислового використання | Сільське господарство |
| Ширина без упаковки | 255 mm |
| Шкала | 1:16 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте





