Номер артикула
953059
EANЕд. вимірюванняу кожному
Категорія продуктуДиски маркування
Наручний діаметр360 mm
Товщина4 mm
Номер деталі виробника953059
ТипЗдублений зубчастий
Плоський центрДа
Форма центрального твердого отворуn/a
Діаметр центрального твердого отвору49.5 mm
Кількість твердих отворів3
Діаметр кола твердих отворів72 mm
Діаметр твердих отворів8.5 mm
Кількість канавок10
Підходить для марки машини/автомобіляAmazone
Підходить для моделі машини/автомобіляD7, D8, D9, AD2, AD8, RP-AD, MD8, RPD, Airstar, AD03, Cirrus, Citan, ED, EDH, ED01, ED02, EDX
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ОГОЛОШЕННЯ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр кріпильних отворів | 8.5 mm |
| Діаметр кола центрів кріпильних отворів | 72 mm |
| Діаметр центрального кріпильного отвору | 49.5 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Категорія продукту | Диски маркування |
| Кількість канавок | 10 |
| Кількість кріпильних отворів | 3 |
| Зовнішній діаметр | 360 mm |
| Номер артикула | 953059 |
| Номер деталі виробника | 953059 |
| Плоский центр | Так |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Amazone |
| Підходить для моделі машини/автомобіля | D7, D8, D9, AD2, AD8, RP-AD, MD8, RPD, Airstar, AD03, Cirrus, Citan, ED, EDH, ED01, ED02, EDX |
| Тип | Здублений зубчастий |
| Товщина | 4 mm |
| Форма центрального крепежного отверстия | n/a |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


