Номер артикула
3420310N
EANЕд. вимірюванняу кожному
Загальна довжина340 mm
Ширина28 mm
Діаметр дроту7 mm
Внутрішній діаметр пружин49 mm
КолірЗелений колір
Підходить для марки машини/автомобіляAmazone
колірЗелений
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Внутрішній діаметр пружин | 49 mm |
| Діаметр дроту | 7 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Номер артикула | 3420310N |
| Загальна довжина | 340 mm |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Amazone |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 28 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



