Номер артикула
3409200
EANЕд. вимірюванняу кожному
Загальна довжина290 mm
Ширина28 mm
Діаметр дроту7 mm
Кількість опор1
Внутрішній діаметр пружин48 mm
ТипЗ котушкою
Підходить для марки машини/автомобіляAmazone
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Внутрішній діаметр пружин | 48 mm |
| Діаметр дроту | 7 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Кількість опор | 1 |
| Номер артикула | 3409200 |
| Загальна довжина | 290 mm |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Amazone |
| Тип | З котушкою |
| Ширина | 28 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



