Номер артикула
AB010001
EANЕд. вимірюванняу кожному
Довжина115 mm
Ширина90 mm
Товщина3 mm
Підходить для марки машини/автомобіляAmazone
Відчинок, діаметр he11 x 60 mm
Номер оригінального6081.200/ 6083.200
Підходить для ісх. номери6081.200/ 6083.200
Вага230 g
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вага | 230 g |
| Довжина | 115 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Номер артикула | AB010001 |
| Отвір, діаметр Ø | 11 x 60 mm |
| Підходить для вих. номери | 6081.200/ 6083.200 |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Amazone |
| Товщина | 3 mm |
| Ширина | 90 mm |
| № оригінальний | 6081.200/ 6083.200 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



