Номер артикула
AB010002
EANЕд. вимірюванняу кожному
Довжина115 mm
Ширина55 mm
Товщина3 mm
Підходить для марки машини/автомобіляAmazone
Відчинок, діаметр he11x60 mm
Номер оригінального6,040.2
Підходить для ісх. номери6,040.2
Вага130 g
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вага | 130 g |
| Довжина | 115 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Номер артикула | AB010002 |
| Отвір, діаметр Ø | 11x60 mm |
| Підходить для вих. номери | 6,040.2 |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Amazone |
| Товщина | 3 mm |
| Ширина | 55 mm |
| № оригінальний | 6,040.2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



