Номер артикула
AB010003
EANЕд. вимірюванняу кожному
Підходить для марки машини/автомобіляAmazone
Відчинок, діаметр he11 x 60 mm
Розміри отвору60 x 11 mm
Розміри отворів60 x 11 mm
Довжина140 mm
Номер оригінального6,036.2
Підходить для ісх. номери6,036.2
Товщина3 mm
Вага160 g
Ширина55 mm
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вага | 160 g |
| Довжина | 140 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Номер артикула | AB010003 |
| Отвір, діаметр Ø | 11 x 60 mm |
| Підходить для вих. номери | 6,036.2 |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Amazone |
| Розміри отворів | 60 x 11 mm |
| Розміри отвору | 60 x 11 mm |
| Товщина | 3 mm |
| Ширина | 55 mm |
| № оригінальний | 6,036.2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



