Номер артикула
R25104
EAN4006485125104ед. вимірюванняу кожному
Тип автомобіляРозбрат
Марка транспортного засобу/модель/рисунокAmazone
Вік3 year(s)
Тип колесаКоліщатко пластмасової підлоги
Довжина без упаковки69 mm
Ширина без упаковки48 mm
Висота без пакування49 mm
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| EAN | 4006485125104 |
| Вік | 3 year(s) |
| Висота без пакування | 49 mm |
| Довжина без упаковки | 69 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Марка транспортного засобу/модель/рисунок | Amazone |
| Номер артикула | R25104 |
| Тип автомобіля | Розбрат |
| Тип колеса | Коліщатко пластмасової підлоги |
| Ширина без упаковки | 48 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


