Номер артикула
CK3642
EANЕд. вимірюванняу кожному
Загальна довжина79 mm
Загальна ширина32 mm
Товщина3 mm
Довжина дірки17 mm
Ширина дір10 mm
Номер деталі виробника1205200
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Довжина дірки | 17 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Номер артикула | CK3642 |
| Номер деталі виробника | 1205200 |
| Загальна довжина | 79 mm |
| Загальна ширина | 32 mm |
| Товщина | 3 mm |
| Ширина дір | 10 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

