Номер артикула
U02327
EAN400172270ед. вимірюванняу кожному
ВластивостіВиготовлення пластику
Марка транспортного засобу/модель/рисунокAmazone
Шкала1:16
Вік3 year(s)
Тип автомобіляРозбрат
Тип промислового використанняСільське господарство
Підходить для гриДа
МатеріалПластик
З акумуляторамиНі.
Ширина без упаковки140 mm
Довжина без упаковки130 mm
Висота без пакування100 mm
Кількість у пакунку1 pcs
Вікова категорія3+
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| EAN | 400172270 |
| Вік | 3 year(s) |
| Вікова категорія | 3+ |
| Висота без пакування | 100 mm |
| Довжина без упаковки | 130 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Кількість в упаковці | 1 pcs |
| Марка транспортного засобу/модель/рисунок | Amazone |
| Матеріал | Пластик |
| Номер артикула | U02327 |
| Підходить для гри | Да |
| З акумуляторами | Ні. |
| Властивості | Виготовлення пластику |
| Тип автомобіля | Розбрат |
| Тип промислового використання | Сільське господарство |
| Ширина без упаковки | 140 mm |
| Шкала | 1:16 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте





