Номер артикула
6083200
EANЕд. вимірюванняу кожному
Довжина115 mm
Ширина90 mm
Товщина2 mm
Підходить для марки машини/автомобіляAmazone
Діаметр отвору або каналу ✔10 mm
Вага125 g
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вага | 125 g |
| Диаметр отверстия или канала Ø | 10 mm |
| Довжина | 115 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Номер артикула | 6083200 |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Amazone |
| Товщина | 2 mm |
| Ширина | 90 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



