Номер артикула
213792N
EAN87194007305ед. вимірюванняу кожному
Категорія продуктуЗнущання на Диск
Наручний діаметр350 mm
Товщина3.5 mm
Номер деталі виробника213792
ТипВогнута тверда
Плоський центрДа
Форма центрального твердого отворуКруглий
Діаметр центрального твердого отвору55 mm
Кількість твердих отворів6
Діаметр кола твердих отворів70 mm
Діаметр твердих отворів7 mm
Підходить для марки машини/автомобіляAmazone
Підходить для моделі машини/автомобіляSowing unit CONTOUR for ED
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| EAN | 8719493007305 |
| Діаметр кріпильних отворів | 7 mm |
| Діаметр кола центрів кріпильних отворів | 70 mm |
| Діаметр центрального кріпильного отвору | 55 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Категорія продукту | Диск сошника |
| Кількість кріпильних отворів | 6 |
| Зовнішній діаметр | 350 mm |
| Номер артикула | 213792N |
| Номер деталі виробника | 213792 |
| Плоский центр | Так |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Amazone |
| Підходить для моделі машини/автомобіля | Sowing unit CONTOUR for ED |
| Тип | Вогнута тверда |
| Товщина | 3.5 mm |
| Форма центрального крепежного отверстия | Круглий |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



