Номер артикула
606048KR
EAN8719493111958ед. вимірюванняу кожному
Докладний описКраска Kramp на основі синтетичної смоли є готовою фарбою, яка висихає на повітрі (1K), не містить хроматів і свинцю, а також має високу стійкість до дії УФ - випромінювання та атмосферних ефектів. З нею легко працювати, вона добре відвержується і забезпечує стабільний глянц. Ця фарба має короткий час висихання, стійку до високих температур і короткочасного контакту з бензином та дизельним паливом. Вона добре підходить для промисловості, тракторів, сільськогосподарських та землерих машин.
Показати більше переваг- Довговічність
- Ефективність
- Менше шкоди навколишньому середовищу
- Відповідає директиві про розчинники (Австрія, 01.01.96)
- Занижені температури призводять до довготривалого висихання.
- Щоб пришвидшити висихання, фарбу можна розбавити швидким відновлювачем Kamp, а не синтетичною смолою Krap
Красу автомобільна
Основні умовиСмола синтетична
Призначено для матеріалуМетал
Зміст20 kg
Колір основиЗелений колір
Скріплення світностіГлянцевий
Код ступеня світностіпонад 80
Код кольору RAL6060
Фірмовий колірAmazone
Теоретична площа розкинулась на літр7.5 m²
Час висихання « від пилу»40-45 min
Час висихання "на відлип"!6-8 h
Час бездіяльності24 h
Остаточний проміжок часу7 day(s)
Мін. температура обробки10 °C
Термостійкість130 °C
Температура спалаху29 °C
Зміст ЛАС45 %
Застосування в промисловості- Автомобілі та механізми
- Сільське господарство
Олово
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| EAN | 8719493111958 |
| Час висихання "на відлип"! | 6-8 h |
| Час висихання « від пилу» | 40-45 min |
| Остаточний проміжок часу | 7 day(s) |
| Час бездіяльності | 24 h |
| Ед. измерения | у кожному |
| Категорія | Красу автомобільна |
| Код ступеня світності | понад 80 |
| Код кольору RAL | 6060 |
| Мін. температура обробки | 10 °C |
| Номер артикула | 606048KR |
| Основні умови | Смола синтетична |
| Предназначено для материала | Метал |
| Переваги | Довготривала ефективність менш шкідлива для навколишнього середовища |
| Застосування в промисловості | Автомобілі та механізми Сільське господарство |
| Інформація про розділи | Відповідає директива про розчинники (Австрія, 01.01.96), нижчі температури призводять до більш довгого часу висихання, щоб пришвидшити висихання, а фарбу можна розбавити швидким відвердинувачем Kramp, а не синтетичною смолою Krap. |
| Зміст | 20 kg |
| Зміст ЛАС | 45 % |
| Скріплення світності | Глянцевий |
| Температура спалаху | 29 °C |
| Теоретична площа розкинулась на літр | 7.5 m² |
| Термостійкість | 130 °C |
| Тип упаковки | Олово |
| Фирменный цвет | Amazone |
| Колір | Зелений |
| Колір підстави | Зелений колір |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте




